Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қойманың жарықдиодты шамшырағы (ҚБП) FERON AL1010 SMD2835, 200W, сезу бұрышы 120°/90 °/60 °, 100-280/50 HzV/50Гц, 40000 К / 500 К / 6300 К / күндіз, 28 000 Lm.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Feron |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| unit | дана |
| Артикул | 53024 |
| Базалық бірлік | дана |
| Бұйымның биіктігі, мм | 218,7 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 145 |
| Кепілдік, ай | 84 |
| Бұйымның ұзындығы, мм | 325,7 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 330 |
| Қаптамадағы саны | 1/2 |
| "Москва В" қоймасындағы саны | 0 |
| "Москва Д" қоймасындағы саны | 0 |
| "Мәскеу" қоймасындағы саны | 0 |
| МИЦ (мин. интернет-бағасы): Бағасы | 28258 |
| Таңбалау | ҚБП |
| Шашыратқыш материалы | Поликарбонат |
| Қуаты, Вт | 200 |
| Атауы | Feron AL1010 IP65 200W 120°/90°/60 4000K/5000К/6400К қойманың жарық берушісі |
| Тауардың атауы | Feron AL1010 IP65 200W 120°/90°/60 4000K/5000К/6400К қойманың жарық берушісі |
| Кернеу, Вольт | 100-280/50Hz |
| Патрон | - |
| Жарық ағыны, Lm | 28000 |
| IP қорғау дәрежесі | IP65 |
| Тауар санаты | Қоймалық жарықдиодты шам |
| Таралу бұрышы | 120°/90°/60 ° |
| Негізгі түс (металл) | қара |
| Жарқырау түсі | күндізгі |
| Түс температурасы | 4000К/5000К/6400К Қарай |
| Бұйымның ені, мм | 325,7 |
| Қаптаманың ені, мм | 330 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз











