Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
24V FERON LS536, 720*COB, 10W/m, IP20, 3000К (жылулы ақ), Трезент жиілігі 1 мм, 5000*8*1,80 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Feron |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Жарқырау түсі | Жылы ақ |
| Түс температурасы | 3000К |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Таралу бұрышы | 180 ° |
| Артикул | 53097 |
| "Мәскеу" қоймасындағы саны | 202 |
| Бұйымның ені, мм | 8 |
| Кернеу, Вольт | 24 |
| Бұйымның ұзындығы, мм | 5000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Түстерді көрсету индексі, Ra: | >90 |
| Тауардың атауы | 720SMD (2110) 10Вт/м 24V 5000*8*1.8мм IP20 3000К, LS536 FERON, ЖҮЗЕТКІЗІЛДІК РЕЗ |
| Қаптамадағы саны | 1/100 |
| Жөнелту еселігі | 1 |
| Бұйымның биіктігі, мм | 1,80 |
| "Москва Д" қоймасындағы саны | 0 |
| "Москва В" қоймасындағы саны | 0 |
| МИЦ (мин. интернет-бағасы): Бағасы | 3033 |
| Тауар санаты | Жарықдиодты таспа 24V |
| Атауы | 720SMD (2110) 10Вт/м 24V 5000*8*1.8мм IP20 3000К, LS536 FERON, ЖҮЗЕТКІЗІЛДІК РЕЗ |
| unit | дана |
- Бағасы: 11 867 ₸









