Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LS720 RGB AC 220V, IP44, LD72 FERON жарық диодты лента үшін бақылаушы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Feron |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| unit | дана |
| Артикул | 53080 |
| Базалық бірлік | дана |
| Бұйымның биіктігі, мм | 23.8 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 18 |
| Кепілдік, ай | 12 |
| Бұйымның ұзындығы, мм | 51 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 232 |
| Қаптамадағы саны | 1/50 |
| "Москва В" қоймасындағы саны | 0 |
| "Москва Д" қоймасындағы саны | 0 |
| "Мәскеу" қоймасындағы саны | 194 |
| МИЦ (мин. интернет-бағасы): Бағасы | 1090 |
| Атауы | LS720 RGB AC220V, IP44, LD72 жарық диодты лентасына арналған бақылаушы |
| Тауардың атауы | LS720 RGB AC220V, IP44, LD72 жарық диодты лентасына арналған бақылаушы |
| Кернеу, Вольт | 220V |
| IP қорғау дәрежесі | IP44 |
| Тауар санаты | LED құрылғыларына арналған контроллер |
| Бұйымның ені, мм | 51 |
| Қаптаманың ені, мм | 108 |
- Бағасы: 3 901 ₸







