Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
АРМСТРОНГ (ДВО) FERON TR Армстронг 36W 5000К (күндіз), 175-265V, 3600Lm, IP40 орнатылатын шамдар жарық диодты жарық, IPO, миморату 120 ° түсті және қалың қабатын айналдыра орналасу 175х2765х30х24х30х30х30х75 дейінгі 86х27х27х27х27х27х27х27х27х0130х33х33х30 мимо = = = = = = = = такие 595*595 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Feron |
| Түс температурасы | 5000K |
| Шам түрі | Ендірілген |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Түсі | Ақ |
| Жақтау материалы | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| unit | дана |
| Артикул | 53052 |
| Базалық бірлік | дана |
| Тік ось бойынша айналу, град | - |
| Көлденең ось бойынша айналу, град | - |
| Бұйымның биіктігі, мм | 40 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 295 |
| Кепілдік, ай | 60 |
| Бұйымның ұзындығы, мм | 595 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 595 |
| Қаптамадағы саны | 1/5 |
| "Москва В" қоймасындағы саны | 0 |
| "Москва Д" қоймасындағы саны | 0 |
| "Мәскеу" қоймасындағы саны | 0 |
| МИЦ (мин. интернет-бағасы): Бағасы | 2690 |
| Таңбалау | ҚОС |
| Корпус материалы | Болат |
| Шашыратқыш материалы | полистирол |
| Монтаждық ұзындық | 595 |
| Монтаждау ені | 595 |
| Қуаты, Вт | 36 |
| Атауы | TR Армстронг 36Вт, 5000К сериялы кеңсе шамы, опал |
| Тауардың атауы | TR Армстронг 36Вт, 5000К сериялы кеңсе шамы, опал |
| Кернеу, Вольт | 175-265 |
| Жарық ағыны, Lm | 3600 |
| IP қорғау дәрежесі | IP40 |
| Түрі | - |
| Тауар санаты | Жарықдиодты ойық шам |
| Таралу бұрышы | 120 ° |
| Негізгі түс (металл) | ақ |
| Жарқырау түсі | күндізгі |
| Бұйымның ені, мм | 295 |
| Қаптаманың ені, мм | 40 |
- Бағасы: 10 524 ₸


