Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
АРМСТРОНГ (ДВО) FERON TR Армстронг 595x295x52 мм, 36Вт, 5000К шыны, IP54, 36W 5000К (ақ), 175-265V, 3600Lma, IPC дарқия диаметр, орналасағанның диаметрі 120 ° ақ, түсті, шкат түйгіштерi бар диаметр iске қосылған (қойма қабырғаларының қалың қабатымен салыстырып қараулы қалың iректер бар), қалың қабырғасы = 595*295 = такие монтаждық алаң 595*295 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Feron |
| Түс температурасы | 5000K |
| Шам түрі | Ендірілген |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Түсі | Ақ |
| Жақтау материалы | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| unit | дана |
| Артикул | 53050 |
| Базалық бірлік | дана |
| Тік ось бойынша айналу, град | - |
| Көлденең ось бойынша айналу, град | - |
| Бұйымның биіктігі, мм | 52 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 295 |
| Кепілдік, ай | 60 |
| Бұйымның ұзындығы, мм | 595 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 595 |
| Қаптамадағы саны | 1/2 |
| "Москва В" қоймасындағы саны | 0 |
| "Москва Д" қоймасындағы саны | 0 |
| "Мәскеу" қоймасындағы саны | 0 |
| МИЦ (мин. интернет-бағасы): Бағасы | 16790. |
| Таңбалау | ҚОС |
| Корпус материалы | Болат |
| Шашыратқыш материалы | - |
| Монтаждық ұзындық | 595 |
| Монтаждау ені | 295 |
| Қуаты, Вт | 36 |
| Атауы | TR Армстронг 595x295x52 мм, 36Вт, 5000К, әйнек, IP54 |
| Тауардың атауы | TR Армстронг 595x295x52 мм, 36Вт, 5000К, әйнек, IP54 |
| Кернеу, Вольт | 175-265 |
| Жарық ағыны, Lm | 3600 |
| IP қорғау дәрежесі | IP54 |
| Түрі | - |
| Тауар санаты | Жарықдиодты ойық шам |
| Таралу бұрышы | 120 ° |
| Негізгі түс (металл) | ақ |
| Жарқырау түсі | күндізгі |
| Бұйымның ені, мм | 295 |
| Қаптаманың ені, мм | 52 |
- Бағасы: 65 693 ₸


