Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сызықтық жарықдиодты жарық шамы (ДПО) FERON TR 1200x50x50 мм, 72Bт, 4000К, Опал IP40, қара 72W, 5000К (күндiзгi) 6575, 1427 130х301150 18235 182х27 500х30х30х30х01х35х33; 1101х30х27х27; 1130х35х30 км); 1331865 V18333050; = = = = = = = такие
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Feron |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| unit | дана |
| Артикул | 53302 |
| Базалық бірлік | дана |
| Бұйымның биіктігі, мм | 50 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 50 |
| Кепілдік, ай | 60 |
| Бұйымның ұзындығы, мм | 1200 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 1200 |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| "Москва В" қоймасындағы саны | 0 |
| "Москва Д" қоймасындағы саны | 0 |
| "Мәскеу" қоймасындағы саны | 0 |
| МИЦ (мин. интернет-бағасы): Бағасы | 18888 |
| Таңбалау | ҚПО |
| Шашыратқыш материалы | полистирол |
| Қуаты, Вт | 72 |
| Атауы | TR сериялы сызықтық шырақ Желі 72Вт, 5000К, опал, қара корпус |
| Тауардың атауы | TR сериялы сызықтық шырақ Желі 72Вт, 5000К, опал, қара корпус |
| Кернеу, Вольт | 175-265 |
| Жарық ағыны, Lm | 7920 |
| IP қорғау дәрежесі | IP40 |
| Тауар санаты | Сызықты жарықдиодты шам |
| Таралу бұрышы | 120 ° |
| Негізгі түс (металл) | қара |
| Жарқырау түсі | күндізгі |
| Бұйымның ені, мм | 50 |
| Қаптаманың ені, мм | 50 |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Түс температурасы | 5000K Қарай |
- Бағасы: 73 903 ₸


