Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарықдиодты таспа 24V FERON LS505, 120*SMD2835, 11W/m, IP20, 6500K (ақ суық), Кесу жиілігі мм әрбір диодмм, 5000*5*1.5 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Feron |
| Түс температурасы | 6500K |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP20 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| unit | дана |
| Артикул | 53056 |
| Базалық бірлік | дана |
| Бұйымның биіктігі, мм | 1.5 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 10 |
| Кепілдік, ай | 60 |
| Бұйымның ұзындығы, мм | 5000 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 192 |
| Түстерді көрсету индексі, Ra: | 80 |
| Қаптамадағы саны | 1/40 |
| "Москва В" қоймасындағы саны | 402 |
| "Москва Д" қоймасындағы саны | 0 |
| "Мәскеу" қоймасындағы саны | 402 |
| Жөнелту еселігі | 1 |
| МИЦ (мин. интернет-бағасы): Бағасы | 1993 |
| Атауы | Жарықдиодты таспа 120SMD(2835)/м 11Вт/м 24В 5000*5*1.5 мм 6500К, LS505 ФЕРОН |
| Тауардың атауы | Жарықдиодты таспа 120SMD(2835)/м 11Вт/м 24В 5000*5*1.5 мм 6500К, LS505 ФЕРОН |
| Кернеу, Вольт | 24 |
| Тауар санаты | Жарықдиодты таспа 24V |
| Таралу бұрышы | 120 ° |
| Жарқырау түсі | ақ суық |
| Бұйымның ені, мм | 5 |
| Қаптаманың ені, мм | 164 |
- Бағасы: 7 798 ₸


